רשת חינוך חב”ד ליובאוויטש חולון - גני ילדים בחולון

מעוניינים להירשם התקשרו 050-2503038 (אריק), או מלאו טופס ונציג מטעמנו ישוב אליכם בהקדם.

 

רשת חינוך חב"ד ליובאוויטש חולון הוקמה בשנת תשנ"ח (1998) ע"י הרב דניאל סתהון, את גן הילדים הראשון הקים הרב דניאל בתחילת שנת הלימודים תשנ"ט (1999), הרב דניאל שם לו למטרה ליצור תשובה חינוכית הולמת ובכדי להעניק לכל ילד וילדה חינוך יהודי אמיתי, בד בבד עם יחס אישי, חם ואוהב.

לאחר ההצלחה הגדולה של הגן והתגובות החיוביות מצד ההורים, הוחלט להקים גן נוסף, לקבוצת גיל צעירה יותר.

בשנת ה’תשס"ג (2003) רעייתו של הרב דניאל, הרבנית גולדי סתהון נלקחה לגנזי מרום בטרם עת, לאחר מחלה ויסורים קשים, והיא בת 34 בלבד. הרבנית גולדי שימשה במשך עשור כגננת בגן ילדים, בנוסף לעבודת השליחות בעיר. הרב דניאל החליט לפתוח כבר בשנת הלימודים ה’תשס"ד (2004) גן נוסף על שמה של רעיתו "גן גולדי".

כיום רשת חינוך חב"ד ליובאוויטש חולון הפכה לשם דבר בעיר, ישנם 5 גני ילדים ו-3 מעונות, בהם לומדים כ-240 ילדים כ"י, המחונכים על טהרת הקודש.

 

 

 

 

 

רשת חינוך חב"ד ליובאוויטש חולון - איכותיים וערכיים

אם אתם מתגוררים בחולון ומעוניינים לשלוח את ילדיכם לגן איכותי, המשלב ערכי יהדות יחד עם יחס אישי אוהב וחם, כדאי שתכירו את גני ומעונות חב"ד בחולון. הגנים הוקמו על ידי רשת חינוך חב"ד ליובאוויטש בחולון משנת 1998, וכוללים כיום חמישה גנים ושלושה מעונות השמים דגש על חינוך על טהרת הקודש וטיפוח הילד.

חשיבות מאפייני גן ילדים של חב"ד

הגיל בו אנו שולחים את ילדינו לגן מהווה תקופה חשובה בחיים, המאפשרת להם להתחיל לפתח עצמאות ולרכוש מיומנויות לימודיות וחברתיות ראשוניות. צרכים אלו מסופקים במלואם על הצד הטוב ביותר במוסדות החינוך של חב"ד בחולון, עם צוות גננות וסייעות מהשורה הראשונה, בעלות מודעות רגשית גבוהה, גישה וניסיון טיפולי מתקדמים. הצוות מעניק לכל ילד יחס אישי, חם ואוהב, כאשר הגישה מוקדשת לטיפוח האיכויות של כל ילד ושיפור יכולותיו החברתיות, קוגניטיביות, רגשיות ושפתיות.

גנים המחנכים לאהבת ישראל

חשוב לציין כי רשת החינוך של חב"ד, מיועדת לכל הילדים, דתיים ושאינם דתיים מכל שכבות האוכלוסייה. בגנים ובמעונות אלו יזכו הילדים לקבל ערכים של אהבת ישראל ומושגים ביהדות המותאמים בתכניהם ובאופן הגשתם לשלבי ההתפתחות הקוגניטיבית של גילם. מדובר בגני ילדים ומעונות איכותיים הדואגים לכל צרכי הילד, המקנים לו ערך מוסף על ידי לימוד סיפורי התורה, מסורת ישראל ואהבת ישראל.

הרשמה לרשת חינוך חב"ד ליובאוויטש חולון

המעוניינים לרשום את ילדיהם לאחד מגני הילדים או המעונות בחולון, או לקבל מידע נוסף בנושא, מוזמנים ליצור קשר עם עם אריק מנהל הרישום בטלפון 050-2503038.

 

 

שתף לחברים

שתף

רשת חינוך חב"ד ליובאוויטש חולון

חינוך

ברשת חינוך חב”ד רמת החינוך היא מעל הכל.
 

השקעה

אצלנו ההשקעה בכל ילד וילדה הם הרבה מעבר לרגיל.
 

איכות

תוכן עשיר איכותי ומגוון הנותן לילד/ה בסיס איתן להמשך החיים.